ZdrowyZwierz.pl Formularz zlecenia

Współpraca

Współpraca

Współpracujemy z zakładami leczniczymi dla zwierząt, lekarzami weterynarii, hodowcami zwierząt, ośrodkami chowu i hodowli koni, zwierząt gospodarskich a także wszelkimi innymi podmiotami zainteresowanymi przeprowadzaniem badań związanych z weterynarią i środowiskiem.

W trosce o jakość wykonywanych badań, zapewniamy wystandaryzowane probówki oraz pojemniki do przechowywania i transportowania materiału. Dodatkowo dostarczamy formularze zleceń oraz kody kreskowe w postaci naklejek, których używanie wyklucza ryzyko pomylenia materiału badanego. Każdy klient otrzymuje również kartę klienta z unikatowym numerem, koniecznym do logowania się do wyników on-line. Wymienione powyżej materiały dostarczamy do klienta bezpłatnie, wraz z rozpoczęciem współpracy.

ODBIÓR PRÓBEK PRZEZ NASZEGO KURIERA:

Dysponujemy własną siecią kurierów, którzy dbają o to, aby materiał do badań transportowany był z zachowaniem norm i procedur, jakim podlega transport materiału biologicznego.

Usługa odbioru próbek przez naszych kurierów jest bezpłatna i świadczona jest na terenie:

            - woj. śląskiego: powiat tarnogórski, powiat gliwicki, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Tychy, powiat będziński, powiat mikołowski, powiat rybnicki, Rybnik, Żory, Jastrzębie-Zdrój, powiat wodzisławski, powiat raciborski;

            - woj. opolskiego: powiat kędzierzyńsko-kozielski.

W celu zgłoszenia odbioru próbek do badań przez naszego kuriera, należy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

Kuriera należy zamawiać dzień wcześniej lub w dzień odbioru materiału do godziny 14:00.

 

Zaznaczamy, iż kontaktując się z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy lub e-mail, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez firmę COBA w celu otrzymywania drogą elektroniczną wiadomości zwrotnych.

Korzystając z usług firmy COBA wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji usługi.

Dane podają Państwo dobrowolnie. Mają Państwo prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych.