ZdrowyZwierz.pl Formularz zlecenia

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

COBA Diagnostyka to nowoczesne i profesjonalne laboratorium weterynaryjne. Celem naszych działań jest wykonywanie badań z zakresu diagnostyki weterynaryjnej według ogólnoświatowych standardów. Kwestią nadrzędną jest dla nas wiarygodność wydawanych wyników. Dążymy również do tego, aby badania laboratoryjne były powszechne, co przyczyniać się będzie do postawienia szybkiej i trafnej diagnozy.

Nasze laboratorium mieści się w Sośnicowicach (woj. śląskie) i jest wpisane do ewidencji zakładów leczniczych dla zwierząt, prowadzonej przez Śląską Izbę Lekarsko - Weterynaryjną.

Podstawą naszej pracy jest wydawanie wyników, na podstawie których lekarz weterynarii jest w stanie ocenić stan pacjenta, postawić diagnozę oraz podjąć się leczenia pacjenta. Sprawą nadrzędną jest zatem wiarygodność wydawanych przez nas wyników.

W celu zagwarantowania najwyższego poziomu przeprowadzanych badań, nasze laboratorium podlega stałej kontroli jakości. COBA Diagnostyka bierze udział w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wiarygodności Badań Mikrobiologicznych POLMICRO, gdzie uzyskuje bardzo dobre wyniki.

Pozytywna ocena POLMICRO 2017:

Pozytywna ocena POLMICRO 2016:

Nasze pracownie wyposażone są w certyfikowany sprzęt diagnostyczny na światowym poziomie. Regularna kalibracja urządzeń, przeprowadzanie kontroli testów przed przystąpieniem do badań oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszego personelu gwarantują wiarygodność uzyskiwanych wyników.

Ponadto zapewniamy łatwy i szybki sposób odczytu wyników online przez całą dobę. Nasz system wyników on-line pozwala sprawdzić wyniki aktualne oraz archiwalne pacjenta, a ponadto przedstawia wykresy, obrazujące jak zmienia się stan pacjenta wraz z kolejnymi badaniami (pokazując skuteczność podjętego leczenia).